O Pawform

Biuro konstrukcyjne PawForm istnieje na rynku od 2007 roku. Realizuje projekty z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Oferuje usługi w zakresie projektowania wyrobów z tworzyw sztucznych oraz konstrukcji i wykonania form wtryskowych, optymalizacji wyrobów i narzędzi przy pomocy oprogramowania do symulacji wtrysku Moldex3D. Prowadzimy projekty wdrożenia form wtryskowych do produkcji, nadzorując ich wykonanie w Polsce, Europie lub Chinach. 

Za sprawą nowoczesnych technologii projektowanie detali z tworzyw sztucznych zyskało w ostatnich latach na popularności. Wysoko wyspecjalizowane maszyny pozwalają na produkcję detali z tworzyw sztucznych. W różnych nakładach w stosunkowo krótkim czasie. Decydując się na współpracę z biurem konstrukcyjnym PawForm z Łodzi można mieć pewność, że wszystkie elementy z tworzyw sztucznych będą całkowicie odpowiadać pierwotnemu projektowi.

Zaufaj doświadczeniu

Jesteśmy grupą profesjonalistów z dużym doświadczeniem. Na rynku funkcjonujemy od 2007 roku, a od tamtej pory zrealizowaliśmy mnóstwo projektów z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Mamy doskonale wyposażony park maszynowy. Zaufało nam już wielu Klientów, a część z nich regularnie korzysta z naszych usług. Nasze usługi obejmują przede wszystkim projektowanie wyrobów z tworzyw sztucznych, wykonanie form wtryskowych, optymalizację wyrobów i narzędzi z zastosowaniem oprogramowania do symulacji wtrysku Moldex3D. Prowadzimy projekty wdrożenia form wtryskowych do produkcji i nadzorujemy ich wykonanie nie tylko w Polsce, ale także w Europie i Chinach.

Współpraca z nami to gwarancja satysfakcji
Nowoczesne maszyny pozwalają produkować detale z tworzyw sztucznych o różnych kształtach i w różnych wielkościach. Narzędziownie dysponujące precyzyjnymi maszynami są w stanie sprawić, że każdy kolejny produkt jest idealnie wykończony. Ważne, by prace powierzyć profesjonalnej firmie. W tej zakładce można zobaczyć efekty naszej pracy. Prezentujemy w niej przykładowe realizacje. Mamy wyspecjalizowane narzędzia, przez co jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie.

Seryjna produkcja elementów z tworzyw sztucznych jaką oferuje nasza firma z Łodzi, zadowoli każdego Klienta, dla którego liczy się jakość i szybkość realizacji. Dzięki odpowiednim sprzętom i specjalistycznym programom komputerowym jesteśmy w stanie wykonać formy wtryskowe, które będą produkować elementy o skomplikowanych kształtach co można zweryfikować, na podstawie załączonych zdjęć. Jednocześnie możemy zagwarantować dokładność i powtarzalność serii.