Sprzedaż i wdrożenie oprogramowania Moldex3D

Moldex3D, konkurencyjne oprogramowanie do Autodesk Moldflow, Cadmould czy Solidworks Plastics jest wiodącym oprogramowaniem umożliwiającym przeprowadzenie symulacji wtrysku tworzyw sztucznych. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom przewyższa możliwościami takie systemy jak Autodesk Moldflow Insight, Autodesk Moldflow Advisor, Cadmould czy Solidworks Plastics.

Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie tworzenia siatki 3D typu Boundary Layer Mesh czy eDesign, pozwala z dużą dokładnością przewidywać / odwzorowywać zjawiska zachodzące w formie wtryskowej. Rozkład temperatury, prędkości, cieśninie wtrysku, naprężenie ścinające, jak wiele innych parametrów są bardzo dokładnie przewidywane, dzięki zastosowaniu elementów 3D siatki MESH. Każda analiza oparta jest na modelach bryłowych, które dają możliwość przewidywania tego co dzieje się w środku przekroju wypraski, a nie tylko na powierzchni jak to jest w przypadku siatki DualDomain czy oprogramowania Cadmould.

Jeżeli jesteś zainteresowany szczegółami zapraszamy na stronę poświęconą Moldex3D:

moldex3d.com.pl

PAWFORM, głównym partnerem moldex3D w Polsce

PAWFORM jest partnerem Moldex3D w Polsce od 2014 roku. Z upływem czasu zdobyliśmy bardzo duże doświadczenia od strony użytkowania oprogramowania Moldex3D, jak i jego praktycznego wykorzystania w projektach dla branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Nasza działalność nie polega tylko i wyłącznie na sprzedaży i wdrożeniach oprogramowania, ale także na jego zastosowaniu przy konstrukcji detali z tworzy sztucznych oraz budowie form wtryskowych dla branży motoryzacyjnej, elektrotechnicznej czy wyrobów przemysłowych.

Dzięki wykorzystaniu Moldex3D w realizowanych projektach, możemy podzielić się naszymi doświadczeniami odnośnie Moldex3D z klientami, którzy kupili oprogramowanie i dopiero zaczynają wdrażać je w swoich firmach, realizując projekty budowy form wtryskowych czy optymalizując geometrię projektowanego wyrobu.

Nie przepłacaj za Autodesk Moldflow

Moldex3D w odróżnieniu od innego oprogramowania nie jest sprzedawany jako subskrypcja, ale jako normalna licencja wieczysta. AutodeskMoldflow, SolidWorsk Plastics czy inne oprogramowania są dostępne już tylko na zasadzie subskrypcji rocznej, którą trzeba co roku odnawiać.

W naszej ofercie posiadamy wiele możliwości finansowania oprogramowania Moldex3D. Niezależnie od wybranej formy zakupu programu, każda prowadzi do przeniesienia stałych praw do licencji na kupującego. Skontaktuj się z nami aby porozmawiać o szczegółach.

Szkolenia Moldex3D

Bazując na naszym praktycznym doświadczeniu w zakresie oprogramowania Moldex3D stworzyliśmy dwa szkolenia, które pozwalają na przekazanie zdobytych doświadczeń z jednej strony użytkownikom oprogramowania Moldex3D a z drugiej wszystkim osoba pracującym w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, którzy stykają się z analizami typu moldflow a nie koniecznie są aktywnymi użytkownikami oprogramowania lub posiadaczami licencji.

Więcej informacji na temat szkoleń:

https://moldex3d.com.pl/szkolenie-symulacja-wtrysku/

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej jak wykorzystać oprogramowanie Moldex3D lub poszerzyć swoją wiedzę na tematy związane z stymulacją wtrysku zapraszamy na następujące strony:

Szkolenia podstawowe z obsługi oprogramowania Moldex3D, oparte na podręczniku stworzonym przez PAWFORM

Link bezpośredni do strony – https://moldex3d.com.pl/szkolenie-moldex3d/

Szkolenie z interpretacji wyników symulacji wtrysku; przeznaczone zarówno dla aktywnych użytkowników, jak i dla osób prowadzących projekty wdrożenia nowych wyrobów do produkcji, budujących formy wtryskowe czy projektujących wyroby z tworzyw sztucznych

Link bezpośredni do strony – https://moldex3d.com.pl/szkolenie-zaawansowane-moldex3d-interpretacja-wynikow/

Dowiedz się więcej na temat sposobów pracy z oprogramowywaniem Moldex3D, możliwościach wykorzystania symulacji wtrysku do optymalizacji wyrobów z tworzyw sztucznych czy na temat ogólnych zagadnień związanych z przetwórstwem tworzyw sztucznych

Link bezpośredni do strony – https://moldex3d.com.pl/wsparcie-techniczne-moldex3d/

Chcesz wiedzieć więcej, być ekspertem w zakresie oprogramowania Moldex3D, oraz tematyki symulacji wtrysku!

Sięgnij po książkę napisaną przez dział rozwoju oprogramowania Moldex3D; zapoznaj się ze szczegółami, skontaktuj się z nami aby zapytać o cenę podręcznika i jego dostępność.

Książka "Molding Simulation Theory and Practice"

Autorzy:

MAW-LING WANG, RONG-YEU CHANG, CHIA-HASING (DAVID) HSU

Praktyczny przewodnik wprowadzający do symulacji formowania wtryskowego jest przeznaczony zarówno dla praktykujących inżynierów, jak i studentów. Pomoże czytelnikowi wprowadzać innowacje i ulepszać procesy projektowania oraz formowania wyrobów z tworzyw sztucznych, niezbędne do wydajnej produkcji

Spis treści

Zapoznaj się z zwartością książki skanując kod QR.