pawform narzędziownia Łódź

Projektowanie i budowa form wtryskowych

Pawform Narzędziownia, istnieje na rynku od ponad 12 lat.  Jesteśmy firmą, która oferuje kompleksową usługę projektowania oraz wykonania form wtryskowych wraz z wdrożeniem jej do produkcji. Oferujemy etap budowy formy wtryskowej oraz kompleksowe prowadzenie i nadzorowanie całego projektu. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w projektach z branży motoryzacyjnej, pracujemy wg. specjalnego schematu realizacji projektów, dzięki temu każdy klient ma pełen wgląd w projekt na każdym jego etapie. Budowa formy wtryskowej w połączeniu z całym procesem zarządzania projektem pozwoli klientowi w efekcie końcowym otrzymać produkt, którego oczekuje.

elementy projektu budowy formy wtryskowej w narzędziowni pawform

  • Zdefiniowanie założeń do budowy  oraz wykonania narzędzia 
  • Sporządzenie raportu DFM, przeprowadzenie analizy „moldflow”  z użyciem oprogramowania Moldex3d
  • Konstrukcja formy wraz uzgodnieniem szczegółów projektu z Klientem
  • Przygotowanie  oraz ustalenie z klientem harmonogramu projektu oraz stałe raportowanie postępów w projekcie
  • Wykonanie formy
  • Próby oraz ocena jakościowa detali
  • Próby i wdrożenie formy wtryskowej do produkcji w zakładzie Klienta

Narzędzia wykonywane  w naszej narzędziowni wytwarzane są z najwyższą dokładnością oraz  dbałością o szczegóły i realizowane są zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dzięki pracy z uznanymi dostawcami normaliów tj. HASCO, Meusburger, FCPK czy Knarr, jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość produkowanych narzędzi oraz dotrzymać terminów realizacji.

Współpracujemy również z dostawcami systemów GK, są to m.in takie firmy Incoe, Moldmasters czy Synventive. Jeśli klient ma życzenie, możemy możemy wykorzystać systemy GK innych dostawców. Decyzja klienta jest dla nas każdorazowo najważniejsza.