Projektowanie form wtryskowych w Warszawie

PawForm to firma z wieloletnim doświadczeniem specjalizująca się w projektach i realizacji form wtryskowych. Nasza oferta skierowana jest do Klientów z Warszawy i okolic, jednak nie ograniczamy się wyłącznie do województwa mazowieckiego. Nasz zespół składa się ze specjalistów, którzy służą wsparciem na każdym etapie produkcji.

W naszej codziennej pracy kierujemy się pragnieniem zapewnienia najwyższego standardu wykonania. Wierzymy, że indywidualne podejście, zaangażowanie i wiedza czynią nas liderami na rynku. Wykorzystujemy najnowsze technologie projektowe i produkcyjne – w tym zaawansowane programy 3D CAD/CAM.

Zakres naszych usług obejmuje seryjną produkcję elementów z tworzyw sztucznych zarówno dla dużych przedsiębiorstw, jak i mniejszych firm. Realizujemy zarówno projekty form wtryskowych od podstaw – wraz z fachowym doradztwem w zakresie doboru odpowiednich tworzyw, jak również projekty dostarczane przez Klientów.

Elementy i detale z tworzyw sztucznych dostarczane przez naszą firmę są odpowiednio przetestowane, posiadają walidację, a wraz z oddaniem gotowych wyrobów Klientowi zapewniamy niezbędną dokumentację form wtryskowych.

Uzupełnieniem naszej oferty jest symulacja wtrysku. Jest to analityczny proces, którego celem jest uzyskanie, jak najbardziej zoptymalizowanego procesu, umożliwiając przewidywanie i zapobieganie występowaniu wad produkcyjnych powstających części i form.

Uwzględniając wymagania klienta odnośnie jakości detalu oraz aspektów wizualnych, przeprowadzamy analizę DFM która daje nam odpowiedzi na pytania czy detal jest możliwy do wykonania czy nie, czy linia podziału lub pochylenia są prawidłowe. Symulacja wtrysku pozwala nam ocenić czy przyjęty punkt wtrysku jest bezpieczny pod kątem powstawania linii łączenia, pułapek powietrznych czy defektów związanych z lokalnym rozkładem temperatury. Analizując czas chłodzenia wypraski jesteśmy w stanie wykryć niedoskonałości w konstrukcji detalu wynikające z lokalnych zgrubień ścianek, dzięki czemu pomagamy klientom redukować czas cyklu oraz poprawiać jakoś związaną z deformacjami czy defektami wizualnymi.

Interesują Cię precyzyjne formy wtryskowe i szukasz solidnej firmy, która je dla Ciebie wykona? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!