projektowanie form wtryskowych - Poznań i okolice

Jesteśmy firmą specjalizującą się w wykonywaniu i realizacji profesjonalnych projektów form wtryskowych na terenie Poznania i okolic. Jesteśmy w branży od ponad 13 lat, dzięki czemu mamy odpowiednie doświadczenie do spełniania oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów! Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy w codziennej pracy kierują się zaangażowaniem i chęcią zapewnienia najwyższych standardów.

Wyróżniamy się starannością i indywidualnym podejściem do każdego projektu. Korzystamy z nowoczesnych technologii przy użyciu programów 3D CAD/CAM. W ramach naszych usług wykonujemy także symulację wtrysku przy użyciu oprogramowania Moldex3D  – czyli serię analiz, dzięki której możliwe jest uzyskanie najbardziej zoptymalizowanego procesu bez strat.

Realizujemy zarówno projekty od podstaw, jak i te przygotowane dla nas przez Klientów. Nasi kontrahenci mogą liczyć na profesjonalną obsługę – w tym fachowe doradztwo przy wyborze tworzyw, jak i wsparcie na każdym etapie produkcji.

Interesuje Cię seryjna produkcja elementów z tworzyw? Jesteśmy firmą, która realizuje zlecenia na każdą skalę! Precyzyjne formy wtryskowe dostarczane przez PawForm to gwarancja jakości i najwyższego standardu produkcji. Wszystkie wykonane przez nas detale z tworzyw sztucznych są poddawane testom, walidacji i posiadają wyczerpującą dokumentację.

 

Pawform narzędziownia

Projektowanie form wtryskowych Poznań – PAWFORM, jako narzędziownia, oferuje usługi budowy form wtryskowych a także modyfikacji oraz serwisu narzędzi posiadanych przez naszych Klientów. W zakresie nowych narzędzi oferujemy nie tylko etap budowy samej formy wtryskowej ale także kompleksowe prowadzenie i nadzorowanie całego projektu.

Projektowanie form wtryskowych Poznań – W zakresie nowych narzędzi oferujemy nie tylko etap budowy samej formy wtryskowej ale także kompleksowe prowadzenie i nadzorowanie całego projektu. Prowadząc projekty w branży motoryzacyjnej, wypracowaliśmy schemat realizacji projektu, który umożliwia klientom, pełen wgląd w projekt na każdym z jego etapów. W sposób przejrzysty prezentujemy klientom konstrukcję formy wtryskowej, omawiamy wyniki symulacji wtrysku czy od pierwszego dnia pokazujemy harmonogram i planujemy każdy etap projektu. Budowa formy wraz z procesem zarządzania projektem daje Klientom pewność, iż na końcu otrzymają produkt, którego oczekują.

 

.

Analiza DFM

Uwzględniając wymagania klienta odnośnie jakości detalu oraz aspektów wizualnych, przeprowadzamy analizę DFM która daje nam odpowiedzi na pytania czy detal jest możliwy do wykonania czy nie, czy linia podziału lub pochylenia są prawidłowe. Symulacja wtrysku pozwala nam ocenić czy przyjęty punkt wtrysku jest bezpieczny pod kątem powstawania linii łączenia, pułapek powietrznych czy defektów związanych z lokalnym rozkładem temperatury. Analizując czas chłodzenia wypraski jesteśmy w stanie wykryć niedoskonałości w konstrukcji detalu wynikające z lokalnych zgrubień ścianek, dzięki czemu pomagamy klientom redukować czas cyklu oraz poprawiać jakoś związaną z deformacjami czy defektami wizualnymi.

Zapraszamy serdecznie do współpracy przedsiębiorców z Poznania i okolic